اجاره کردن تصویر لیونل مسی بارسلونا اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

اجاره کردن: تصویر لیونل مسی بارسلونا اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

قیمت طلا بعد از رشد بیش از یک درصدی در روز دوشنبه، در معاملات روز سه‌شنبه بازار جهانی به رغم ریزش بازارهای سهام با کم کردن روبه‌رو شد. 

طلا عقب‌ نشست

طلا عقب نشست

عبارات مهم : بازار

قیمت طلا بعد از رشد بیش از یک درصدی در روز دوشنبه، در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی به رغم ریزش بازارهای سهام با کم کردن روبه رو شد.

به گزارش ایسنا، هر اونس طلا جهت تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور ۰.۲ درصد کم کردن یافت و به ۱۳۳۸.۵۱ دلار رسید. بهای معاملات این بازار روز دوشنبه ۱.۳ درصد افزایش کرده بود که بزرگترین زیاد کردن یک روزه در یک هفته گذشته بود.

در بازار آمریکا، هر اونس طلا جهت تحویل در ژوئن، ۰.۳ درصد کم کردن یافت و به ۱۳۴۲.۸۰ دلار رسید. بهای معاملات این بازار روز دوشنبه با ۱۹.۶۰ دلار یا ۱.۴ درصد افزایش، در ۱۳۴۶.۹۰ دلار بسته شده است بود.

طلا عقب‌ نشست

به گفته سام لاگلین، معامله گر شرکت ام کی اس، طلا احتمالا به علت خروج سرمایه گذاران چینی از بازار در آستانه تعطیلات روز پنج شنبه و جمعه این کشور کم کردن یافته هست. با این همه ریسک گریزی در بازار از طلا که در شرایط ابهام مالی و سیاسی یک سرمایه گذاری مطمئن آشنا می شود، پشتیبانی کرده است.

به گفته مارک تو، مدیر تحقیقات در گروه مالی وینگ فانگ هنگ کنگ، قیمت طلا در حال حاضر تحت تاثیر تقاضای سرمایه گذاران جهت دارایی امن قرار گرفته و به علت نوسان بازارهای سهام، در کوتاه مدت به خوبی پشتیبانی خواهد شد. محدود قیمت ۱۳۰۰ تا ۱۳۵۰ دلار جهت معاملات طلا ممکن است به علت این ریسک گریزی به تدریج به ۱۳۳۰ تا ۱۳۸۰ دلار زیاد کردن پیدا کند.

قیمت طلا بعد از رشد بیش از یک درصدی در روز دوشنبه، در معاملات روز سه‌شنبه بازار جهانی به رغم ریزش بازارهای سهام با کم کردن روبه‌رو شد. 

بر اساس گزارش رویترز، بازارهای سهام آسیا به دنبال شدت یافتن اختلافات تجاری میان آمریکا و چین و افت مجدد ارزش معاملات سهام فناوری که به اعتماد سرمایه گذاران لطمه زد، به روند کم کردن ادامه دادند. دولت ترامپ هفته جاری فهرستی از واردات کالاهای چینی که مشمول تعرفه های تنبیهی آمریکا علیه سیاست های انتقال فناوری پکن می شوند را منتشر خواهد کرد.

در بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس نقره جهت تحویل فوری با ۰.۳ درصد کم کردن به ۱۶.۵۶ دلار رسید، در حالی که روز گذشته ۱.۸ درصد زیاد کردن داشت. هر اونس پلاتین جهت تحویل فوری ۰.۲ درصد کم کردن یافت و به ۹۲۷.۵۰ دلار رسید. هر اونس پالادیوم جهت تحویل فوری ۰.۶ درصد کم کردن یافت و ۹۲۸.۸۰ دلار معامله شد.

واژه های کلیدی: بازار | آمریکا | دوشنبه | فناوری | روز دوشنبه | سرمایه گذار | سرمایه گذاری | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs