اجاره کردن تصویر لیونل مسی بارسلونا اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

اجاره کردن: تصویر لیونل مسی بارسلونا اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث دختر ۱۰ ساله در مسیر نانوایی ربوده شد

دختربچه ۱۰ ساله‌ای که سه روز پیش در مسیر نانوایی در یکی از محلات جنوبی پایتخت کشور عزیزمان ایران ربوده شده است بود، با تلاش ماموران پلیس به آغوش خانواده‌اش بازگ

دختر ۱۰ ساله در مسیر نانوایی ربوده شد

دختر ۱۰ ساله در مسیر نانوایی ربوده شد

عبارات مهم : اداره

دختربچه ۱۰ ساله ای که سه روز پیش در مسیر نانوایی در یکی از محلات جنوبی پایتخت کشور عزیزمان ایران ربوده شده است بود، با تلاش ماموران پلیس به آغوش خانواده اش بازگشت.

به گزارش ایلنا، در ساعت ۱۶:۰۰ مورخه ۹۶/۶/۲۴، از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ خبر فقدان دختری ۱۰ ساله بنام اسماء در محدوده محل سکونتش به کلانتری ۱۶۹ مشیریه اعلام شد که بلافاصله ماموران جهت بررسی عنوان در محل حضور یافتند.

دختر ۱۰ ساله در مسیر نانوایی ربوده شد

با حضور ماموران در محل پدر و مادر اسماء در بیانات خود عنوان داشتند : ساعت ۱۵:۳۰ دخترمان را جهت خرید نان به نانوائی محل سکونتمان فرستادیم منتظرش ماندیم تا بعد از خرید نان به منزل بازگردد ولی به منزل بازنگشت. اول فکر کردیم که علت تاخیر به علت شلوغی نانوائی است ولی هنگامی که مدتی گذشت دلواپس شدیم و برادر بزرگترش را به دنبال او فرستادیم برادرش نیز بعد از جستجو دقابقی بعد هراسان به منزل بدون اسماء بازگشت،همگی از منزل خارج شدیم و دسته جمعی همه کوچه ها و خیابان های اطراف را در پی او گشتیم ولی وی را پیدا نکردیم به همین منظور با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتیم و ماموران کلانتری ۱۶۹ مشیریه را در جریان اتفاق قرار دادیم.

پس از بررسی های مقدماتی و ثبت بیانات سخنان خانواده اسماه پرونده ای تحت عنوان فقدانی تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضائی ارجاع شد که بنا به دستور بازپرس شعبه ۴ دادسرای امور جنائی پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت پیگیری تخصصی در اختیار کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

دختربچه ۱۰ ساله‌ای که سه روز پیش در مسیر نانوایی در یکی از محلات جنوبی پایتخت کشور عزیزمان ایران ربوده شده است بود، با تلاش ماموران پلیس به آغوش خانواده‌اش بازگ

به محض ارجاع پرونده کارآگاهان تحقیقات خود را در جهت پیدایش کودک مفقود شده است از سرگرفتند. ماموران در نخستین گام از پیگیری به عنوان با حضور در محل ضمن تحقیقات میدانی دریافتند ساعت ۱۵:۳۰ روز اتفاق اسماء جهت خرید نان به نانوائی مراجعه کرده است.در این خصوص یکی از همسایگان خانواده اسماء که شاهد ماجرا بود در تحقیقات محلی به کارآگاهان اظهار داشت: در ساعت مذکور اسماء درحالیکه جهت خرید نان به سمت نانوائی در حال تردد بود، ناگهان سرنشینان یک دستگاه ماشین شاسی بلند که دو سرنشین آقا و زن بودند، اقدام به سوار کردن اسماء کرده و به سرعت محل را ترک کردند.

با مشخص شدن نحوه و چگونگی مفقود شدن “اسماء”، پرونده با عنوان آدم ربائی وارد فاز جدیدی از پیگیری و با کارها خاص پلیسی آدرس مالک در محدوده ازگل شناسایی و تلاش جهت دستگیری آدم رباها از سرگرفته شد. در ادامه درحالیکه کارآگاهان اداره یازدهم سرگرم پیگیری به پرونده بودند؛ به ماموران کلانتری ۱۶۴ قائم از طریق تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ اطلاع داده می شود که دختر ۱۰ ساله ای در حالیکه کنار پنجره طبقه هشتم یک برج مسکونی در محله ازگل ایستاده با داد و فریاد فراوان از مردم درخواست کمک می کند که بلافاصله کارآگاهان در محل حضور می یابند و با هماهنگی با مقام قضایی دادسرای ناحیه یک پایتخت کشور عزیزمان ایران آتش نشانی نیز در محل حضور می یابد و ضمن ورود به طبقه هشتم دختر ۱۰ ساله را آزاد می کنند.

دختر ۱۰ ساله در مسیر نانوایی ربوده شد

در همان تحقیقات اولیه هویت این دختر به نام “اسماء .س” ساکن محله مشیریه مشخص که با توجه به بیانات نامبرده عنوان به کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ اطلاع داده می شود که ماموران ضمن تائید گفته های فرد آزاد شده است “اسماء” عنوان را آدم ربائی عنوان کرده و با حضور در محل اسماء را تحویل گرفته و طی یک صورت جلسه وی را به آغوش خانواده اش برمی گردانند.

دختربچه ۱۰ ساله‌ای که سه روز پیش در مسیر نانوایی در یکی از محلات جنوبی پایتخت کشور عزیزمان ایران ربوده شده است بود، با تلاش ماموران پلیس به آغوش خانواده‌اش بازگ

در بازبینی محل نگهداری اسماء کارآگاهان مشاهده کردند که متهم یکی از اتاق خواب ها را با دوربین مداربسته تجهیز کرده و درحالیکه دست و پای اسماء را با چسب نواری بسته وی را در این محل نگهداری می کرده است.

در تحقیقات صورت گرفت مشخص شد مالک منزل جوانی حدوداً ۴۰ ساله به نام “امیررضا” است که در حدود ۲ ماه قبل با زن جوانی به نام “فتانه” ازدواج کرده و در این محل ساکن شده است هست. نامبرده به علت اعتیاد به مواد و وجود اختلاف خانوادگی در زندگی یکسان همسرش وی را ترک و به منزل پدرش مراجعه کرده و امیر حسین نیز به تنهائی زندگی می کند.

دختر ۱۰ ساله در مسیر نانوایی ربوده شد

در ادامه تحقیقات پلیسی کارآگاهان دریافتند “امیرحسین” قبل از ازدواج در محله مشیریه پایتخت کشور عزیزمان ایران ساکن و کارگر بازار گل بوده و بعد از ازدواج ضمن اجاره یک باب آپارتمان مسکونی در محله ازگل به این مکان اسباب کشی نموده هست. با تجمیع اطلاعات بدست آمده و با انجام کارها خاص پلیسی – اطلاعاتی ماموران موفق شدند متهم را در تاریخ ۹۶/۶/۲۶ در حالیکه با خودروی شاسی بلند خود در یکی از خیابان های محله مشیریه در تردد بود را شناسایی و در اقدامی ضربتی وی را دستگیر و جهت تحقیقات فنی به اداره ۱۱منتقل کنند.

در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد نامبرده با یکی از همسایگان قدیمی خود در منطقه دولاب پایتخت کشور عزیزمان ایران به نام “احلام” اقدام به ربایش دختر ۱۰ ساله نموده هست. که با به دست آمدن آدرس محل سکونتش وی نیز در یک عملیات هماهنگ دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال یافته شد.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم معاون مبارزه با جرائم جنائی پلیس اگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با اعلام پیدایش کودک ربوده شده است و دستگیری دو فرد آدم ربا اعلام داشت: انگیزه آدم ربا ها و علت آدم ربائی هنوز به طور کامل مشخص نشده و کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی فاتب هم اکنون سرگرم بررسی عنوان و تحقیق برروی متهمان در جهت واکاوی زوایای پنهان پرونده هستند.

واژه های کلیدی: اداره | ایران | تحقیقات | ماموران کلانتری | اخبار حوادث

دختر ۱۰ ساله در مسیر نانوایی ربوده شد

دختر ۱۰ ساله در مسیر نانوایی ربوده شد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs