اجاره کردن تصویر لیونل مسی بارسلونا اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

اجاره کردن: تصویر لیونل مسی بارسلونا اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی تا هنگامی که که مجلس به مباحث روزانه و سطحی می‌پردازد، نمی‌تواند پرسشها مردم را حل کند.

الیاس حضرتی نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: تا زمانی که قانون انتخابات و نوع مدیریت مجلس اصلاح نشود، شرایط همین خواهد بود. من با آقای دکتر لاریجانی

تا هنگامی که که مجلس به مباحث روزانه و سطحی می‌پردازد، نمی‌تواند پرسشها مردم را حل کند.

تا هنگامی که که مجلس به مباحث روزانه و سطحی می پردازد، نمی تواند پرسشها مردم را حل کند.

عبارات مهم : قانون

الیاس حضرتی نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: تا زمانی که قانون انتخابات و نوع مدیریت مجلس اصلاح نشود، شرایط همین خواهد بود. من با آقای دکتر لاریجانی در این زمینه اختلاف نظر دارم. این را به ایشان اعلام کردم و بازهم می گویم تا هنگامی که که مجلس به مباحث روزانه و سطحی می پردازد، نمی تواند پرسشها مردم را حل کند.

به گزارش ایسنا، الیاس حضرتی، نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی با انتقاد از روش مدیریتی و همچنین رویه مجلس پیشنهاد کرد که تنها یک جلسه در هفته جهت قانون گذاری مجلس تخصیص داده شده است یابد و سایر جلسات با قوه مجریه و قضاییه و دستگاه ها جهت احصاء پرسشها و جهت دهی مجموعه توان مملکت جهت حل این پرسشها برگزار شود.

الیاس حضرتی در گفت وگویی، اظهار کرد: هنگامی که از پرسشها فرهنگی، پرسشها اقتصادی و موضوعاتی مثل ارز، رکود اقتصادی، سیاست خارجی، سیاست داخلی و حوزه هایی که مربوط به زندگی روزانه مردم یا آینده کشور هست، صحبت می کنیم، مرکز ثقل و مقصر مهم داستان مجلس هست. در واقع مجلس هم می تواند حلال پرسشها باشد و هم می تواند با بی توجهی موجب انباشت پرسشها شود.

وی با بیان این که «راه اصلاح امور از مجلس می گذرد» افزود: بخشی از اشکال مجلس به مدیریت آن، بخشی به نمایندگان و بخش عمده آن به قانون انتخابات بر می گردد تا زمانی که نظارت استصوابی اعمال می شود، نیروهای دلسوز، قوی، شجاع، صاحب نظر و صاحب تحلیل وارد مجلس نمی شوند بلکه رده های پنجم، ششم وارد مجلس می شوند و در برابر عالی ترین فرزندان این مرز و بوم که انقلابی هستند و سابقه مبارزه انقلابی دارند، باید در بیرون سرگردان بچرخند در حالی که انباشتی از این تجربه می توانست به مجلس انتقال یافته شود.

حضرتی ادامه داد: تا زمانی که قانون انتخابات و نوع مدیریت مجلس اصلاح نشود، شرایط همین خواهد بود. من با آقای دکتر لاریجانی در این زمینه اختلاف نظر دارم. این را به ایشان اعلام کردم و بازهم می گویم تا هنگامی که که مجلس به مباحث روزانه و سطحی می پردازد، نمی تواند پرسشها مردم را حل کند.

این عضو فراکسیون امید یادآور شد: ما جهت اینکه حمل ساطور، پنجه بوکس و چاقوی ضامن دار را ممنوع کنیم، ساعت های زیادی در مجلس وقت صرف کردیم و در سطر به سطر بودجه هم وقت زیادی گذاشتیم. به خاص مواردی که قبلا قانون شده است و حالا با یک تبصره در بودجه هر سال آن را عوض کردن می دهیم و انواع الحاقی های کارشناسی نشده را در بودجه می گنجانیم که اینها نه تنها هیچ ربطی به حل پرسشها مملکت ندارد بلکه گره ای بر پرسشها پیشین اضافه می کند.

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس همچنین گفت: ما تلنباری از قانون ایجاد کرده ایم که باعث می شود مردمی که به آن ناوارد هستند پشت کوهی از قانون های ضد و نقیض گیر می کنند و معضل پیدا می کنند و کسانی که زرنگ هستند تریلی تریلی کارهایشان را از این میان عبور می دهند.

حضرتی با بیان اینکه تا زمانی که مدیریت، روش و رویه مجلس و نمایندگان اصلاح نشود، مجلس اثرگذار نخواهد بود، تصریح کرد: اگر مجلس بخواهد اثرگذار باشد پیشنهاد مشخص ما این است که حداکثر یک جلسه در هفته به قانون گذاری تخصیص داده شده است یابد و مابقی آن برگزاری جلسات یکسان با قوه مجریه، قوه قضاییه، نهادهای تحت نظر رهبری و نهادهای نظامی باشد تا اوضاع اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی کشور مورد آسیب شناسی قرار گیرد، پرسشها احصاء شود و مجموعه توان مملکت جهت حل این پرسشها جهت داده شوند. در این صورت است که مجلس در راس امور قرار می گیرد در غیر این صورت مشکلی حل نخواهد شد.

تا هنگامی که که مجلس به مباحث روزانه و سطحی می‌پردازد، نمی‌تواند پرسشها مردم را حل کند.

واژه های کلیدی: قانون | مدیریت | روزانه | مدیریت | اصلاح طلب | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs