اجاره کردن تصویر لیونل مسی بارسلونا اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

اجاره کردن: تصویر لیونل مسی بارسلونا اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بررسی طرح لیگ فوتبال اسپانیا بدون بارسلونا! / رئیس لالیگا

بنابه گفته عالی‌ترین مقام لیگ فوتبال اسپانیا، طرح برگزاری مسابقه های باشگاهی این کشور بدون بارسلونا مورد بررسی قرارمی‌گیرد.

بررسی طرح لیگ فوتبال اسپانیا بدون بارسلونا! / رئیس لالیگا

رئیس لالیگا: بررسی طرح لیگ فوتبال اسپانیا بدون بارسلونا!

عبارات مهم : صورتی

بنابه گفته عالی ترین مقام لیگ فوتبال اسپانیا، طرح برگزاری مسابقه های باشگاهی این کشور بدون بارسلونا مورد بررسی قرارمی گیرد.

به گزارش فارس، در چند وقت گذشته یکی از موضوعاتی که در مورد فوتبال باشگاهی ماتادورها مطرح شده، جداشدن بارسلونا از لالیگا بوده است.

بررسی طرح لیگ فوتبال اسپانیا بدون بارسلونا! / رئیس لالیگا

براساس آنچه که کاتالان ها تصمیم دارند، در صورتی که این منطقه از اسپانیا جدا و مستقل شود، تیم های باشگاهی آن از جمله بارسلونا در لالیگا شرکت نخواهندکرد.

در این مورد خاویر تباس در گفت وگویی با ال پائیس اظهارداشت:اگر از نظر سیاسی خواسته کاتالان ها برآورده شود، مسلم است که کلوب های فوتبال این منطقه از جمله بارسا در مسابقه ةای لالیگا حاضر نمی شوند.

بنابه گفته عالی‌ترین مقام لیگ فوتبال اسپانیا، طرح برگزاری مسابقه های باشگاهی این کشور بدون بارسلونا مورد بررسی قرارمی‌گیرد.

رئیس لالیگا افزود در پارلمان اسپانیا در مورد خواسته چند سال اخیر کاتالان ها، بحث و تصمیم گیری خواهد شد و در صورتی که استقلال آن به رسمیت آشنا شود، بارسلونا از لالیگا خارج می شود.

البته در این مورد جرارد فیگورس، وزیر ورزش کاتالان ها به خبرنگاران اظهارداشت:اگر طرح سیاسی فوق انجام شود و استقلال کاتالان به رسمیت آشنا شود، کلوب های مثل بارسلونا خود در نهایت تصمیم می گیرند در لالیگا بمانند یا آنکه از آن خارج شوند.

واژه های کلیدی: صورتی | لالیگا | فوتبال | اسپانیا | اسپانیا | بارسلونا | بارسلونا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs